TRAGEDIJA U LAZAREVCU: Otac pronašao telo ćerke (12) u kupatilu
DVANAESTOGODIŠNjA devojčica izvršila je sinoć samoubistvo u porodičnoj kući u Lazarevcu.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Otac devojčice sinoć je policiji prijavio da je njegova ćerka izvršila samoubistvo, piše Blic.
- Na lice mesta je izašla ekipa Hitne pomoći koja je pokušala reanimaciju, međutim, na licu mesta je konstatovana smrt devojčice - kaže izvor.
Na licu mesta je utvrđeno da je devojčica unela stolicu u kupatilo i obesila se kanapom o ram tuš kabine.
Na licu mesta, prema našim saznanjima, nije pronađeno oproštajno pismo.
Uviđaj je obavljen, a telo devojčice je odneto na obdukciju.
SOS telefon za pomoć osobama koje razmišljaju o samoubistvu
Broj 0800/309-309, opcija 1, SOS telefon je koji radi 24 sata, a na koji se javljaju stručnjaci za sprečavanje samoubistva - lekari Klinike za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević".
Služba urgentne psihijatrije prima pacijente 24 sata bez zakazivanja, bez knjižice i bez plaćanja, a Centar za mentalno zdravlje od 9 do 18 prima bez zakazivanja.
Ukoliko vam je potrebna pomoć, svakog dana možete pozvati i volontere Centra "Srce" od 14 do 23 časa na broj telefona 0800-300-303 ili im se obratiti mejlom na vanja@centarsrce.org, kao i preko četa na sajtu www.centarsrce.org.
Volonteri razgovaraju s ljudima koji su usamljeni, uznemireni, povređeni, tužni, očajni, nesigurni.
Preporučujemo
NAŠOJ GLUMICI DEO RUKE AMPUTIRAN: Una iz "Igre sudbine" može sve - za nju nema prepreka
20. 05. 2023. u 22:12
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (4)