POŽAR KOD KRUŠEVCA: Prvo se zapalila šupa, a onda je krenula da gori kuća

С.Бабовић

16. 10. 2022. u 12:11

POŽAR na pomoćnom objektu i šupi u mestu Pojate, kod Kruševca, izbio je noćas tri minuta do ponoći, saznaju “Novosti”.

ПОЖАР КОД КРУШЕВЦА: Прво се запалила шупа, а онда је кренула да гори кућа

S.Babović,ilustracija

Vatra je prvo zahvatila šupu,a onda se brzo proširila na oko 60 kvadrata kuće. Prvi su na licu mesta bili vatrogasci iz obližnjeg Ćićevca,na čijoj se teritoriji,nedaleko od autoputa Beograd-Niš, nalazi ovo naseljeno mesto.

Sa četiri vatrogasca-spasioca i dva vatrogasna vozla uspeli su da ugase požar dva sata posle ponoći. Intervencijom Vatrogasno-spasilačke jedinice sprečeno je širenje požara na ostatak kuće,tako da vatra nije uspela da zahvati preostalih 90 kvadrata objekta. Povređenih i nastradalih lica,na sreću,nije bilo.

Vatrogasci su uoči vikenda reagovali i zbog požara smeća na deponiji u Srnju, kod Kruševca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti