DRAMA U BEOGRADU: Žena ispala iz autobusa kod Sajma - povređena i njena trudna ćerka
DANAS oko 17 sati došlo je do saobraćajne nezgode kod Beogradskog sajma u kojoj su povređene jedna žena i njena trudna ćerka.
Foto: Anđela Stevanović
Žena je ušla u autobus, ali je ispala jer su vrata bila otvorena.
Na lice mesta izašla je ekipa Hitne pomoći, a tom prilikom ustanovljeno je da putnica ima otvoren prelom noge.
U ovoj nezgodi povređena je i njena ćerka koja je zadobila povredu zgloba.
(Telegraf)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (1)