NOŽEM NAPADO OCA I BABU: Užas u Kruševcu, muškarac (35) uhapšen, povrđeni završili u bolnici
Policija je u Kruševcu uhapsila je A.J. (35) zbog, kako se sumnja, napada na oca i babu, kojima je naneo povrede, najverovatnije nožem, saopšteno je danas iz MUP-a.
Foto: S. Babović
A.J. je uhapšen zbog nasilja u porodici. Sumnjiči se da je 14. juna, u večernjim satima, nakon kraće rasprave, napao oca (61) i babu (77) i naneo im povrede, najverovatnije nožem zbog čega su povređeni zbrinuti u kruševačkoj Opštoj bolnici.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Kruševcu, A.J. je određeno zadržavanje do 48 sati nakon kojeg mu je Sudija za prethodni postupak odredio pritvor do 30 dana.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na građane da svaki vid nasilja u porodici prijave policiji besplatnim pozivom na brojeve telefona 0800 100 600 ili 192, koji su sve vreme dostupni.
Preporučujemo
SAOBRAĆAJNA NESREĆA IZMEĐU KULPINA I RAVNOG SELA: Sumnja se da ima mrtvih
18. 12. 2025. u 19:47
SUĐENjE BELIVUKOJ GRUPI: Prikazani snimci iz Ritopeka na dan ubistva Gligorijevića
18. 12. 2025. u 17:47
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)