SKINULI OLUKE SA KATEDRALE: Prijava dvojici Subotičana osumičenima za tri krađe i pokušaj krađe

PROTIV dvojice Subotičana, starosti 24 i 26 godina, policija će po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneti krivičnu prijavu zbog postojanja osnova sumnnje da su počinili tri krađe i pokušaj krađe.

СКИНУЛИ ОЛУКЕ СА КАТЕДРАЛЕ: Пријава двојици Суботичана  осумиченима за три крађе и покушај крађе

D.N.

Sumnja se da su njih dvojica u toku marta, u tri navrata, sa jedne katedrale u Subotici, ukrali oko 20 metara bakarnih oluka, kao i da su demontirali deo bakarnih oluka, ali ih nisu odneli.

Policija je prilikom pretresa kuće osumnjičenih pronašla ukradene predmete i oni će biti vraćeni subotičkoj biskupiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

HALID OTKRIO BOLNU ISTINU: Plaćao alimentaciju, a onda saznao da dete možda nije njegovo