UHAPŠEN MANIJAK IZ AUTOBUSA: Polno uznemiravao maloletnicu
PRVO osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv A. A. (31), osumnjičenom da je počinio krivično delo polno uznemiravanje.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Kako je saopšteno, njemu se na teret stavlja da je 3. aprila oko 12.30 časova u gradskom autobusu koji saobraća na liniji 95 polno uznemiravao maloletnu devojčicu. On je danas priveden na saslušanje u Tužilaštvo, ali je, prema onome što je rečeno, iskoristio svoje pravo da ne iznosi odbranu, odnosno, odlučio je da se brani ćutanjem.
Sudiji za prethodni postupak Prvog osnovnog suda, tužilaštvo je podnelo predlog za određivanje pritvora, imajući u vidu da postoje osobite okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi ometati postupak uticajem na svedoke, s obzirom da je osumnjičeni ranije osuđivan, kao i zbog i okolnosti koje ukazuju da će ponoviti isto ili počiniti neko drugo krivično delo.
- Tužilaštvo će u toku dokaznog postupka ispitati svedoka – maloletnu oštećenu, kao i druge svedoke ovog događaja, doneti naredbu za psihijatrijsko veštačenje okrivljenog, kao i druga potrebna veštačenja, pa nakon izvođenja svih dokaza i utvrđivanja tačnog i potpunog činjeničnog stanja doneti odluku o daljem postupanju - navodi se u saopštenju
Preporučujemo
AUTOM SE ZAKUCAO U VOZILO HITNE POMOĆI: Stravična nesreća u Kragujevcu (VIDEO)
10. 03. 2026. u 19:50
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)