KRILA DROGU U CIGARETAMA: Uhapšena žena (42) na administrativnom prelazu Merdare
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Kuršumliji uhapsili su E. B. (1980) zbog postojanja sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Foto: pihels
Kako se navodi u policijskom saopštenju, policija je na Zajednikoj tački prelaska Merdare, prilikom pregleda automobila marke "kia sportage" kod osumnjičene koja se nalazila na mestu suvozača, u paklici cigareta pronašla jednu ručno motanu cigaretu ispunjenu zelenkastom biljnom materijom za koju se sumnja da je marihuana u ukupnoj bruto težini 0,47 grama.
Osumnjičena je uz krivičnu prijavu privedena nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)