HAPŠENJE U MAJDANPEKU: Zaječarac "pao" zbog hašiša
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Majdanpeku, u saradnji sa zaječarskom policijom, uhapsili su S. C. (46) iz okoline Zaječara koga terete da je proizvodio i prodavao narkotike.
Foto: S. M. J.
Policija je u garaži osumnjičenog S.C. iz okoline Zaječara prilikom pretresa prostorija pronašla oko 75 grama hašiša i digitalnu vagicu za precizno merenje.
Ovom četrdesetogodišnjaku je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, određeno je zadržavanje do 48 sati.
Po isteku ove mere D.S. će, uz krivičnu prijavu kojom se tereti zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, biti priveden tužiocu na saslušanje.
Preporučujemo
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)