KRALI GORIVO NA VELIKO: Uhapšena tri mladića u Koceljevi, osumnjičeni da su obijali rezervoare vozila i opljačkali skladište
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Koceljevi rasvetlili su više teških krađa i krađa i identifikovali osumnjičene za ova krivična dela, dvadesetjednogodišnjaka iz okoline Uba, dva devetnaestogodišnjaka i sedamnaestogodišnjaka iz okoline Obrenovca.
Foto Dephositos
Kako se sumnja oni su od 4. do 6. januara na više lokacija u Koceljevi obijali rezervoare na kamionima i radnim mašinama, a provalili su i u jedan objekat gde je skladišteno gorivo, odakle su ukrali oko 2.390 litara goriva.
Policija je u gepeku „opel vektre“ koju su vozili osumnjičeni, pronašla više kanistera i alat za pretakanje goriva.
Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ova krivična dela, protiv punoletnih osumnjičenih, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Šapcu, podneta je krivična prijava, dok je protiv sedamnaestogodišnjaka krivična prijava podneta Višem javnom tužilaštvu u Šapcu.
BONUS VIDEO:
BUDAKOM RAZBIJAO IZLOG MENjAČNICE: Uhapšen osumnjičeni za pljačku u Požarevcu
Preporučujemo
ZAPLENjENO ČETIRI KILOGRAMA AMFETAMINA: Uspešna akcija Policijske uprave Valjevo
22. 12. 2021. u 13:23
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)