POLICIJA O UŽASU NA LINIJI 37: Kineski državljanin uhapšen - bez ikakvog povoda čekićem tukao žene u Beogradu?
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su kineskog državljanina W. X. (1980), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje.
Foto: Depositphotos
On se sumnjiči da je danas ušao u autobus sa jednim maloletnim sunarodnikom, na liniji broj 37 koji saobraća ka Kneževac, bez ikakvog povoda čekićem zadao udarac jednoj ženi u predelu glave, a potom i drugu udario u grudi.
Nakon toga je ušao u drugi autobus, takođe broj 37 koji saobraća u suprotnom smeru i još jednoj ženskoj osobi naneo povrede čekićem u predelu glave.
Povređene žene su prevezene u Urgentni centar.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (2)