ALBANAC SA BRITANSKIM PASOŠEM POKUŠAO DA PROŠVERCUJE NOVAC: Na Merdaru sprečen pokušaj krijumčarenja, u torbi u “mercedesu” 30.000 funti
UPRAVA Carina Republike Srbije saopštila je da su carinici na administrativnom prelazu Merdare u saradnji sa policijom otkrili i sprečili pokušaj putnika da prokrijumčari oko 32.000 britanskih funti.
Foto: D. Z.
Kako se navodi u saopštenju, neprijavljeni novac je otkriven u torbi “mercedesa” britanskih registarskih oznaka kojim je upravljao britanski državljanin albanske nacionalnosti.
Budući da je reč o stranom državljaninu, prekršajni sud u Prokuplju sproveo je hitan postupak čiji je ishod novčana kazna i zaštitna mera trajnog oduzimanja dela novca jer je četrdesetdvogodišnjem čoveku vraćen iznos u protivrednosti od 10.000 evra.
Preporučujemo
SPREČEN ŠVERC IZ ISTANBULA U BIH: Krijumčarili stomatološku opremu vrednu 40.000 KM
16. 06. 2021. u 20:50
OSUMNjIČEN ZA UBISTVO 39 MIGRANATA: Uhapšen rumunski državljanin u Italiji
12. 06. 2021. u 13:02
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (1)