EPS RASPISAO KONKURS ZA POSAO: Traže 20 inženjera, ovo su detalji

Новости онлине

31. 03. 2025. u 11:34

AKCIONARSKO društvo "Elektroprivreda Srbije" (EPS) objavilo je konkurs za zapošljavanje 20 inženjera u ograncima TENT, "TE-KO Kostolac", "Đerdap" I "Drinsko-Limske HE", kao i inženjera za hidrološke prognoze i saradnika za upravljanje talentima u okviru sektora za ljudske resurse u Upravi EPS-a, saopštila je ova kompanija.

ЕПС РАСПИСАО КОНКУРС ЗА ПОСАО: Траже 20 инжењера, ово су детаљи

Foto Tanjug

Konkurs traje od danas do 20. aprila, a svi kandidati koji dobiju posao, biće zaposleni na neodređeno vreme.

Za pojedina radna mesta nije potrebno prethodno radno iskustvo.

Generalni direktor EPS-a Dušan Živković pozvao je mlade inženjere da se prijave na konkurs i naveo da je početkom godine u "Termoelektrani Nikola Tesla" zaposleno 20 mladih inženjera kao i da se nastavlja sa podmlađivanjem i unapređenjem tima ove kompanije "EPS ceni mlade i obrazovane kadrove koji žele da steknu nova iskustva i daju svoj doprinos profesionalizaciji i modernizaciji kompanije.

- Potrebni su nam ljudi koji će prepoznati EPS kao pravo mesto u kojem mogu da grade i usavršavaju svoju profesionalnu karijeru", istakao je on.

Dodao je da u EPS-u rade vredni, ambiciozni i predani stručnjaci i da kompanija kao poslodavac nudi zanimljive izazove, uvodi nove tehnologije, modernizuje poslovanje i omogućava razvoj karijere.

Detaljnije informacije o konkursu mogu se naći na sajtu www.eps.rs.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)