VAŽNO OBAVEŠTENJE EPS: Promene na računima za struju - evo šta je novina
ELEKTROPRIVREDA Srbije (EPS) obaveštava kupce da će se počev od računa za januar 2025. godine svakog meseca menjati poziv na broj za uplatu obaveza za utrošenu električnu energiju.
Računi će biti uvećani
Kako se precizira u objavljenom saopštenju, u okviru novog poziva na broj za domaćinstva poslednje četiri cifre će predstavljati godinu i mesec obračunskog perioda (na primer XX-XXXXXXXXXXX-2501 na računu za januar 2025).
EPS ističe da se promena odnosi na kupce iz svih regionalnih područja, osim za domaćinstva sa područja Beograda, koja će promenu poziva na broj dobiti u narednom periodu, o čemu će biti obavešteni.
U saopštenju se navodi i da se menjanje poziva na broj svakog meseca od računa za januar 2025, sprovodi u nastavku unapređenja poslovnog sistema EPS-a.
(Tanjug)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)