ANTONIO BANDERAS ČESTITAO SRBIJI ZBOG IZLOŽBE "ESKPO 2027": U Malagi je nastala tuga kad smo čuli da mi nismo domaćini
GLUMAC Antonio Banderas čestitao je Srbiji na dobijanju organizacije izložbe "Ekspo 2027" koja će biti održana između 15. maja i 15. avgusta 2027. godine.
Foto: Profimedia
- Ovde u Malagi, tuga je trajala nekoliko minuta, jer mi živimo u našoj prirodnoj radosti. Nastavljamo da gledamo prema budućnosti i nećemo moći da izbegnemo da budemo srećni! - poručio je Antonio Banderas.
Srbija je odabrana kao domaćin svetske izložbe pre država Minesota, Tajland, Španija i Argentina.
U Malagi ne kriju razočaranje zbog odluke da domaćin bude Beograd, a ne oni.
Printskrin SUR
Preporučujemo
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (2)