NOVA PONUDA U mts-u – FISKALNI UREĐAJ ZA SAMO 1 DINAR
U ŽELjI da dodatno podrži proces eFiskalizacije u Srbiji mts je spremio novu, još povoljniju ponudu namenjenu postojećim, ali i svim novim korisnicima.
Foto: N. Skenderija
Ova nova ponuda omogućava korisnicima nabavku fiskalnog uređaja po simboličnoj ceni od 1 dinara.
Fiskalni uređaj tipa all-in-one ima funkciju fiskalnog uređaja i POS terminala (omogućava prihvat svih tipova platnih kartica), pri čemu korisnik može sam da izabere banku koju želi. Nakon isteka ugovorne obaveze od 48 meseci, fiskalni uređaj ostaje u vlasništvu korisnika.
U okviru mesečne pretplate, koja iznosi 1899 dinara, korisniku je obezbeđen software za fiskalizaciju, sim kartica sa 10GB internet saobraćaja, instalacija fiskalnog uređaja, podrška 365 dana u godini, održavanje, servis i zamena uređaja. Uređaji su dostupni u svim mts poslovnicama širom Srbije.
Sve dodatne informacije možete dobiti na mts prodajnim mestima, pozivanjem broja 0800 123 123 ili na sajtu mts.rs.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)