NOVE CENE PRAVDAJU TROŠKOVIMA: U Pirotu skuplji hleb i pecivo
U PIROTSKIM pekarama poskupeli su hleb i pecivo.
Foto: V. Ć.
Hleb je u proseku skuplji za pet do 10 dinara, naročito obogaćene ili integralne vrste, dok je pecivo u proseku skuplje za tri, pet ili 10 dinara po komadu.
Najveće poskupljenje od čitavih 20 dinara je kod bureka koji je sada 80 do 90 dinara za četvrtinu.
Nove cene pekari pravdaju većim cena sirovine: brašno masnoće, aditivi i drugih ulaznih troškova.
Sa starim cenama, kažu u gotovo svim pekarama, mesili su samo gubitke.
Preporučujemo
POLOVNjACI SKUPLjI I DO 5.000 EVRA: Velika potražnja povećala cene korišćenih vozila
02. 09. 2021. u 18:45
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)