SRBIJA NA UDARU PLJUSKOVA SA GRMLJAVINOM: Ovi delovi zemlje prvi na udaru (FOTO)

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

29. 03. 2025. u 17:06

REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.

СРБИЈА НА УДАРУ ПЉУСКОВА СА ГРМЉАВИНОМ: Ови делови земље први на удару (ФОТО)

Foto: Shuttertock/Ilustracija

- Tokom dana zadržaće se umereno do potpuno oblačno vreme, mestimično sa kišom, na jugu posle podne i lokalnim pljuskovima i grmljavinom.

Vetar slab do umeren, u donjem Podunavlju i Pomoravlju povremeno jak, istočni i jugoistočni, a u Vojvodini u skretanju na severoistočni.

Najviša temperatura od 13 do 18 °S.

KRATKOTRAJNA STABILIZACIJA TEK 3. I 4. APRILA

Do kraja marta i početkom aprila česta pojava kiše i lokalnih pljuskova. Kratkotrajna stabilizacija vremena očekuje se 3. i 4. aprila. Temperatura bez promene, maksimalne vrednosti do 4. aprila od 12 do 18 °S, a zatim u padu - stoji na sajtu rhmz.

Foto: Printskrin

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti