MILAN TANESKI NESTAO U TITELU PRE 10 DANA: Poslednji put viđen kod hotela Tisa, od tada mu se gubi svaki trag (FOTO)
MILAN Taneski (46) nestao je 30. decembra 2023. godine u Titelu.
Foto: Printskrin/Fejsbuk/Milan Taneski
Njegov nestanak je prijavljen 2. januara ove godine, dok se na sajtu "nestalisrbija.rs" navodi da je Milan poslednji put viđen u Titelu, kod hotela Tisa, nakon čega mu se gubi svaki trag.
Foto: Printskrin/Fejsbuk/Milan Taneski
Milan je visok 175 centimetara, ima 80 kilograma, crnu kosu i braon oči. U trenutku nestanka, na sebi je imao crnu jaknu sa crvenim štraftama, farmerice i crne cipele. Od dokumenata je poneo ličnu kartu i zdravstvenu knjižicu.
BONUS VIDEO: Nastavljena potraga u reci Sava za nestalim Matejom
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)