SREĆNE TI RANE, JUNAČE: Mali Stefan Stojanović iz Štrpca izašao iz bolnice u Gračanici (FOTO/VIDEO)
Jedanaestogodišnji Stefan Stojanović iz Gotovuše kod Štrpca, koji je ranjen kada je na njega i rođaka Miloša (21) pucao pripadnik tzv. bezbednosnih snaga Kosova na Badnji dan, izašao je danas iz bolnice u Gračanici.
foto D.Z.
Mali Stefan Stojanović iz Štrpca izašao je iz bolnice u Gračanici.
Jedanaestogodišnji Stefan Stojanović iz Gotovuše kod Štrpca, koji je ranjen kada je na njega i rođaka Miloša (21) pucao pripadnik tzv. bezbednosnih snaga Kosova na Badnji dan, izašao je danas iz bolnice u Gračanici.
foto D.Z.
Kako je za Novosti izjavila njegova majka Zorica, ranjeni dečak se oseća dobro ali će morati na lekarske kontrole.
- Stefan je dobro, krenuli smo kući i on jedva čeka da dođe kući jer se uželeo i starijeg brata koji je došao po njega - kaže nam Zorica, dok je neposredno pre izlaska iz Kliničko-bolničkog centra u Gračanici Stefana posetila Ivana Čolović iz opštine Rakovica, savetnik za izbeglice i migracije, uručivši mu poklone i poželela mu je srećno detinjstvo.
Inače, Stefan je zadobio povredu ramena, a neposredno posle zbrinjavanja u Kliničko-bolničkom centru u Gračanici, gde je boravio do danas, poručio je da će ponovo ići po badnjak.
Preporučujemo
DANAS JE IVANjDAN - CRVENO SLOVO: Ovo su običaji koje posebno žene treba da ispoštuju
07. 07. 2026. u 07:54
OBLAČNO SA SUNČANIM INTERVALIMA, DO 32 STEPENA: Vremenska prognoza za utorak, 7. jul
07. 07. 2026. u 00:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)