PROGNOZA ZA UTORAK, 7. JUN: Promenljivo oblačno, od sredine dana ponegde mogući pljuskovi
U Srbiji će sutra biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i u većem delu suvo, od sredine dana u severozapadnoj, zapadnoj, jugozapadnoj i južnoj Srbiji ponegde kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom.
Foto: K. Mihajlović
Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, najniža temperatura iznosiće od 14 do 19 stepeni, a najviša od 28 do 31 stepen.
Duvaće slab i umeren, na jugu Banata i u donjem Podunavlju povremeno i jak, južni i jugoistočni vetar.
I u Beogradu sutra promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i suvo. Vetar slab i umeren, jugoistočni. Najniža temperatura oko 19, a najviša oko 30 stepeni.
Prognoza za narednih sedam dana
U narednih sedam dana promenljivo oblačno i nestabilno, mestimično s kišom, pljuskovima i grmljavinom, koji će od srede do petka lokalno biti izraženiji sa većom količinom padavina, gradom i jakim vetrom u zoni pljuskova.
U nedelju i početkom naredne sedmice u većini krajeva suvo sa sunčanim intervalima, a kiša i lokalni pljuskovi sa grmljavinom se očekuju samo u brdsko-planinskim predelima.
BONUS VIDEO: PRVO OVOGODIŠNjE KUPANjE NA TISI
Preporučujemo
HITNO UPOZORENjE RHMZ-a: Jaki pljuskovi sa grmljavinom i gradom u ovim delovima Srbije
06. 06. 2022. u 11:33
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)