U BEOGRADU USKORO PLJUSKOVI I GRMLJAVINA: RHMZ najavio kišu u glavnom gradu, Šumadiji i Banatu
OBLAČNOST sa pljuskovima i grmljavinom iz zapadne Srbije, Srema i južne Bačke u naredna dva časa premeštaće se ka Šumadiji, Beogradu i Banatu, najavio je RHMZ.
D. Balšić
- Kratkotrajan pljusak očekuje se ponegde i u oblasti Homolja. U zoni pljuskova pojačan vetar - navodi se u najavi.
Izgledi vremena za naredne dane
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do srede, 4. maja, u četvrtak umereno do potpuno oblačno i svežije, mestimično s kratkotrajnom kišom uz pojačan severozapadni vetar.
Od petka do nedelje uglavnom suvo sa sunčanim intervalima, a lokalna pojava kiše biće moguća samo još na istoku Srbije. Temperatura u manjem porastu.
Početkom naredne sedmice, ponovo nestabilno sa povremenim pljuskovima i grmljavinom.
Preporučujemo
PRIPREMITE SE ZA VREMENSKI ROLERKOSTER: Dugoročna prognoza za 2026. godinu
24. 01. 2026. u 16:50
U SRBIJI 150 MALIŠANA ČEKA STALNI DOM: Otkriveno zašto je broj usvajanja opao
24. 01. 2026. u 16:00
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)