OGLASIO SE NENAD PERIŠ! Iz Dunava izvučeno telo nepoznate osobe, evo šta je rekao otac nestalog Splićanina
IZ DUNAVA kod Kostolca izvučeno je beživotno telo nepoznate osobe. Naložena je obdukcija, spekuliše se da je u pitanju nestali Splićanin, Matej Periš.
Foto: AP Photo/Marko Drobnjakovic/MUP Hrvatske/Jutjub/RTL
Otac nestalog mladića Nenad Periš rekao je da još nema informacije i da čeka.
- Nemam informaciju iz policije. Čekam da mi se jave. Ne želim da se bavim spekulacijama. Zanima me samo istina kada je u pitanju moj sin Matej - rekao je otac Nenad.
Za nestalim Splićaninom traga se duže od dva meseca. Mladić je nestao u noći između 30. i 31. decembra 2021. godine. Prijatelji su ga poslednji put videli u klubu Gotik, nakon čega su izgubili kontak.
Utom su se u javnosti pojavili snimci na kojima se vidi mladić koji trči Beton halom. Signal njegovog telefona uhvaćen je poslednji put kod Velikog ratnog ostrva.
(Telegraf)
BONUS GALERIJA: Potraga za Matejem Perišom
BONUS VIDEO: SPLIĆANIN BORAVIO U NAPUŠTENOJ KUĆI - Pogledajte gde je Mateja svratio pre nego što mu se gubi trag
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (1)