REVOLTIRANI ZBOG VLASNIKA PASA: Oštra poruka nesavesnim sugrađanima kod "Lamele"
ISPRED zgrade „Lamela“ u centru Požarevca, na korpi za otpatke i na zidu postavljeni su natpisi sa porukama vlasnicima pasa da čiste za njima kad ih izvode u šetnju.
D.N.
Verovatno je to uradio neko od stanara ove zgrade, revoltiran zbog njihovog nemarnog ponašanja.
Iako po centru grada retko ko čisti za svojim psima, zbog takve neodgovornosti još niko nije „zaradio“ prekršajnu kaznu.
Preporučujemo
STIGLO 218.000 PRIJAVA OBJEKATA ZA LEGALIZACIJU Macut: "To pokazuje poverenje u državu"
16. 12. 2025. u 16:30
RISTIĆ OTKRIO KADA STIŽE SNEG, SMRZAVAĆEMO SE: Detaljna prognoza do Božića
16. 12. 2025. u 16:25
ZELENSKI SE OGLASIO O PREGOVORIMA: Nećemo priznati Donbas kao ruski!
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je da ruska pregovaračka pozicija "još nije promenjena" i da "oni žele naš Donbas, a mi ne želimo da damo naš Donbas".
16. 12. 2025. u 17:44
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"Sinovi i kćeri nacije, spremite se za BORBU, Ruska tvrda MOĆ raste!" General uputio alarmantno upozorenje
RIZIK da bi Rusija mogla da napadne Veliku Britaniju raste, a "sinovi i kćeri" nacije moraju biti spremni za borbu, rekao je komandant britanskih oružanih snaga.
16. 12. 2025. u 11:42
Komentari (0)