KREDIBILITET FEJSBUKA ĆE IMATI TRAJNE POSLEDICE: Stručnjak analizirao jučerašnji haos na internetu
05. 10. 2021. u 08:23
SITUACIJU ne treba posmatrati sa aspekta krivice, budući da se radi o izuzetno složenim uslugama u kojima i najmanja greška u konfiguraciji može imati velike posledice, kaže IT stručnjak Vedran Dakić.
Povezane vesti
STRUČNJACI OBJASNILI: Evo zašto je pao Fejsbuk
INTERNET stručnjaci smatraju da je problem koji ima kompletna Fejsbuk mreža izazvan problemima koje ima DNS.
04. 10. 2021. u 22:32
RUSKI MEDIJI: Da li je Fejsbuk sada na prodaju?
POSLE pada Facebooka, Instagrama i WhatsApp-a, pojavile su se i informacije, koje nisu potvrđene, da se lični podaci više od 1,5 milijardi korisnika Fejsbuka prodaju na hakerskim forumima, prenosi Sputnjik.
04. 10. 2021. u 21:02
OGLASILI SE IZ FEJSBUKA: Evo šta su rekli nakon što je "palo" nekoliko aplikacija
BROJNI korisnici Instagrama, Votsapa i Fejsbuka trenutno imaju problema sa ovim popularnim aplikacijama.
04. 10. 2021. u 18:43
PALI INSTAGRAM, FEJSBUK I VOTSAP: Korisnici prijavljuju probleme
BROJNI korisnici Instagrama, Votsapa i Fejsbuka trenutno imaju problema sa ovim popularnim aplikacijama.
04. 10. 2021. u 17:48
Najnovije iz rubrike
DOBROVOLJNO SLUŽENJE VOJNOG ROKA ZA ŽENE: Nadeždin porodični dom postao je zbornica svih propagatora ideje narodnog ujedinjenja
NEPOSREDNO posle prvih demonstracija u Beogradu, na predlog Branislava Nušića, stvorena je Narodna odbrana, kao društvo koje će propagirati i štititi nacionalne interese Srba, posebno u austrougarskim pokrajinama.
13. 03. 2026. u 18:00
NAFTAŠI I OBNOVLJIVI IZVORI ENERGIJE
SVE više naftnih kompanija nalazi se u procesu energetske tranzicije, diverzifikujući svoje poslovanje kako bi osigurale održivu budućnost, ne samo za svoj biznis i zaposlene, već i širu zajednicu.
13. 03. 2026. u 14:08
"NE DOZVOLITE DA SRPSKI NAROD BUDE IZGNAN SA KiM": Patrijarh uputio pismo Putinu,Trampu, papi i brojnim svetskim zvaničnicima
PATRIJARH srpski Porfirije uputio je danas pismo papi Lavu XIV, predsedniku Rusije Vladimiru Putinu i predsedniku SAD Donaldu Trampu, kao i važnim evropskim i svetskim državnicima, pozivajući ih da upotrebe svoj autoritet kako bi vlasti u Prištini obustavile primenu krajnje diskriminatornog zakona o strancima.
13. 03. 2026. u 13:50
KAKO DECA VIDE RAZVOD RODITELJA? Saznajte u novoj epizodi serijala "Zdrava nacija"
PREMIJERA u petak, u 20.00 časova, repriza u subotu u 8.00 časova na televiziji Balkan Trip.
13. 03. 2026. u 10:25
PENZIJE ZA KORISNIKE U 26 ZEMALJA: Najviše ih je u ovoj državi - oglasio se Fond PIO
FOND za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO) isplaćuje penzije i ostala prava iz ovih osiguranja u 26 zemalja sveta, ne računajući bivše jugoslovenske republike, objavio je danas Fond PIO.
13. 03. 2026. u 10:19
Komentari (0)