SKELA GODIŠNJE ODNESE 60 ŽIVOTA: Podaci sindikata pokazuju povećanje broja nesrećnih slučajeva na gradilištima
03. 08. 2021. u 09:47
IZMEĐU 50 i 60 radnika godišnje strada na radnom mestu u Srbiji i to najčešće na građevini i niskogradnji.
Povezane vesti
HAPŠENJE U VELIKOJ PLANI: Prevrnula se dizalica, nastradao radnik
PRIPADNICI MUP-a u Smederevu uhapsili su M. M. (27) iz Kraljeva zbog sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
20. 02. 2021. u 16:33
NESREĆA NA GRADILIŠTU U BEOGRADU: Radnik (35) pao sa skele, prevezen u Urgentni centar
RADNIK Milorad L. (35) pao sa skele na gradilištu sa visine od oko sedam metara u Bulevaru kralja Aleksandra.
23. 11. 2020. u 11:18
PREŽIVEO PAD SA 25 METARA Radnik pao sa osmog sprata zgrade
RADNIK (60) pao je danas sa osmog sprata zgrade, tačnije, sa visine od 25 metara na Dorćolu.
17. 11. 2020. u 13:14
ODLOŽEN MEĐUNARODNI SKUP PROTIVPOŽARACA: Organizatori doneli odluku zbog nepovoljne epidemiološke situacije
TRADICIONALNI, četvrti po redu stručni skup pod nazivom "Nedelja bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara" planiran za 4. decembar u Žitištu, zbog ni malo povoljne situacije sa korona virusom, odložen je i neće se održati ove godine.
17. 11. 2020. u 09:08
DETALJI NESREĆE U NOVOM SADU: Zoran iz Bečeja sa drugarom radio fasadu - okliznuo se i pao pravo na auto
ZORAN C., četrdesetdvogodišnji radnik, koji je pao sa skele na petom spratu zgrade na novosadskom Bulevaru Cara Lazara 46, primljen je Ugrentni centar, Kliničkog centra Vojvodina.
14. 11. 2020. u 14:41
Najnovije iz rubrike
PODRŠKA TAMO GDE JE NAJPOTREBNIJA: Stižu paketi pomoći do najugroženijih - policajci i vatrogasci udruženo na terenu (FOTO)
ŽANDARMERIJA, policijski službenici i vatrogasci-spasioci na terenu zajedno su u službi građana.
12. 01. 2026. u 15:23
ŠTA JE CRNI LED I ZAŠTO JE OPASAN U SAOBRAĆAJU? Stručnjak otkrio tri zlatna saveta za vozače u Srbiji
POSLEDNjIH dana svi vozači proživljavaju pravi pakao kada ujutru zateknu led na šoferšajbni svog automobila, a novinar Milan Mitić pokazao je kako vozači mogu lako da otklone ovaj problem.
12. 01. 2026. u 14:53
DANAS BEZ VODE DEO POTROŠAČA JEDNE BEOGRADESKE OPŠTINE: Izvode se radovi Elektrodistribucije Srbije
POTROŠAČI u ulicama Brđanska, Visoka i okolnim ulicama ostaće bez vode do 17 časova.
12. 01. 2026. u 14:10
SAČUVANA STABILNOST PRENOSNOG SISTEMA: Ekipe Elektromreže Srbije u izuzetno teškim zimskim uslovima održale efikasnost (FOTO)
ELEKTROMREŽA Srbije obaveštava javnost da su od početka januara sve raspoložive ekipe kompanije, uz podršku ćerki firmi i podizvođača, bile u pojačanoj pripravnosti i intenzivno angažovane na terenu, u uslovima izuzetno nepovoljnih vremenskih prilika koje su zahvatile veći deo Srbije.
12. 01. 2026. u 13:43
OD OVOG DATUMA STABILIZACIJA VREMENA: Evo kakvo nas vreme očekuje u februaru i martu
DIREKTOR Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) Jugoslav Nikolić izjavio je da se postepena stabilizacija vremena u Srbiji očekuje od 14. januara, a da se još sutra očekuju umereni i jaki jutarnji mrazevi sa najnižom temperaturom ispod minus 10 stepeni.
12. 01. 2026. u 13:31
Komentari (0)