KORONA PRESEK PO GRADOVIMA: U prestonici najviše zaraženih, u još pet gradova dvocifren broj novoobolelih
NAJNOVIJI korona presek pokazuje da su ovim virusom u Srbiji u poslednja 24 sata zaražene još 298 osobe, dok su bitku sa kovidom nažalost izgubile dve osobe.
Foto N. Skenderija
I danas je najveći broj novozaraženih registrovan u prestonici 84, a u još pet gradova je potvrđen dvocifreni broj zaraženih.
Naime, u Novom Sadu ih je 21, Smederevu i Paraćinu 11, a 10 u Nišu i Priboju.
Ostala mesta imaju jednocifren broj novozaraženih.
Zrenjanin i Kruševac po devet novih slučajeva, dok Prokuplje ima još sedam.
Ostali manje od sedam.
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)