PRVI JULSKI VIKEND I PRVI VEĆI TALAS TURISTA: Očekuje se pojačan saobraćaj i gužve na graničnim prelazima
PRVI vikend u julu doneće i prvi veći talas turista koji će u danima vikenda krenuti ka svojim odredištima, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije.
Foto D. Mitić
Pojačan saobraćaj se očekuje na putevima 1. i 2. prioriteta u Srbiji, onim koji vode ka Crnoj Gori.
Povećan broj vozila može se očekivati i na autoputevima koji iz pravca Mađarske i Hrvatske vode ka Makedoniji i Bugarskoj, što može uticati da na graničnim prelazima povremeno budu i nešto duža zadržavanja od uobičajenih.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od Javnog preduzeća "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.
Prema informacijama Uprave granične Policije, dobijenim u 5:15, nema zadržavanja na putničkim terminalima naših graničnih prelaza.
Na teretnim terminalima, na izlazu iz zemlje, na prelazu Horgoš čeka se 180 minuta, na Kelebiji 120 minuta, a na Batrovcima 60 minuta.
Preporučujemo
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)