SPREČITI POSKUPLJENJE STRUJE: Ovo je zahtev Unije slobodnih sindikata
TOKOM novogodišnjih praznika grašane Crne Gore mogli bi da "obraduju" veći računi za struju, što je uz rekordne cene goriva, najavljeno poskupljenje komunalnih usluga samo jedan u nizu udara na džep, Stoga, u Uniji slobodnih sindikata apeluju da se spreči rast cene struje.
Foto Shutterstock
Da li će struja biti skuplja od naredne godine, odlučiće Regulatorna agnecija za energetiku 1. decembra, a EPCG već se pohvalila da će imati prfit od 100 miliona evra.
- Šokirala vest o mogućem poskupljenju. Jasno nam je da treba da se prati politika cena kada je u pitanju taj važni energent, ali poruka iz Unije bi bila da dok god EPCG ima taj profit, a građani se nalaze u krizi, da se suzdrže od tog povećanja - poručio je Srđa Keković iz USSCG.
Preporučujemo
CRNA GORA U UŽASU: Deportacije crnogorskih narkoterorista u SAD realan odgovor
05. 02. 2026. u 18:38
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)