DRAMA NA DURMITORU: Akcija spasavanja dvoje zaglavljenih Rusa
NOVA drama na Durmitoru.
Gorska služba spašavanja CG
Kako je saopšteno iz Gorske službe spasavanja Crne Gore, dvoje državljana Rusije ostalo je zaglavljeno na lokalitetu Mali Đeđed.
Pripadnici Gorske službe spasavanja Crne Gore (GSS) krenuli su u spasilačku akciju.
- Poziv za pomoć upućen je putem OKC-a 112 Direktorata za zaštitu i spasavanje MUP - saopšteno je iz GSS.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U MARTINIĆIMA KOD DANILOVGRADA: Stradao novinar Borko Ždero
17. 12. 2022. u 23:54
POPLAVE NA SEVERU CRNE GORE: Jezero i reke poplavili na desetine kuća (FOTO)
17. 12. 2022. u 19:46
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)