LOŠE VESTI ZA DPS: Medojević o najvećem strahu stranih ambasada, ekstremističkih krugova i mafije u Crnoj Gori
SVE strukture društva moraju da shvate da je organizovani kriminal rak rana jednog društva, rekao je lider PzP Nebojša Medojević.
Foto: TV Prva printskrin
- Milo Đukanović je toliko srastao mafiju sa državnom strukturom da je to postalo potpuno prihvatljivo društveno ponašanje. Mladi ljudi doživljavaju te vojnike, oficire ili vođe kartela kao idola i obrazac poželjnog ponašanja - upozorio je Medojević za jutarnji program Hepi TV.
On je takođe ukazao i na krizu u Vladi Crne Gore, gde kaže da ni dva ministra nemaju isto mišljenje o bilo kojoj temi.
- Sad imamo 10 vlada u vladi, 10 politika u vladi - upozorava Nebojša Medojević i kaže da bi izbori bili poželjni.
Ističe da rejting DPS jako pada, a najveća briga stranih ambasada, ekstremističkih krugova i mafije u Crnoj Gori je rast rejtinga DF.
(Alo)
BONUS VIDEO: KAKO DELUJE TOS-1A - Snimak lansiranja projektila sa višecevnog bacača
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)