"DRITAN NAS JE SVE VARAO I UCENJIVAO": Bečić tvrdi da je Abazović tražio da manjine ne ulaze u Vladu
VICEPREMIJER i lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović lično se zalagao da manjine ne ulaze u Vladu nakon 30. avgusta. Sve nas je varao i ucenjivao.
Foto: Demokrate
Ovo je u četvrtak veče, na još jednom protestnom skupu povodom najavljenog formiranja manjinske Vlade u Crnoj Gori, održanog u Bijelom Polju, kazao lider Demokrata Aleksa Bečić, ističući da ih je Abazović varao i ucenjivao.
- Prihvatili smo tada sve zbog 30. avgusta. Tražio je prvo ekspertsku Vladu, pa da vodi bezbednosni sektor. Ovih dana prodaju maglu i da promene Crnu Goru. Znate li ko je je posle 30. avgusta lično tražio i zalagao se da manjine ne ulaze u Vladu. Dritan Abazović, glavom i bradom, večeras ću vam to otkriti - rekao je Bečić, i poručio da su ovi protesti ujedinili Crnu Goru, ujedinili sve ljude bez obzira na veru i naciju.
Potpredsednik Demokrata, poslanik Vladimir Martinović nazvao je Abazovića "kvazievropejcem" i "mandatarom Mila Đukanovića".
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (1)