ABAZOVIĆ U PROVODU PEVAO O MILU: "Ko bi rek’o čuda da se dese da Miljacka DPS odnese" (VIDEO)
POTPREDSEDNIK Vlade i lider Građanskog pokreta Ura lepo se zabavljao u jednom podgoričkom lokalu.
Foto: Printscreen
Ovaj snimak "vrti" se društvenim mrežama i za kratko vreme je postao hit!
Poznata pesma Halida Bešlića izvođena je u drugačijoj varijanti - "Ko bi reko čuda da se dese da Miljacka DPS odnese!" orilo se iz grla brojnih gostiju lokala, a u čemu je prednjačio Abazović.
Preporučujemo
JOVAN VUČUROVIĆ: Dritan Abazović i URA odabrali kolaboraciju sa mafijom
12. 12. 2021. u 16:02
PRVA GODINA PRVE POSTĐUKANOVIĆEVSKE VLADE: Vladimir Pavićević o sudbini DPS-a
26. 12. 2021. u 19:39
VRATI MILIONE I ULOŽI U KAP: Dritan Abazović nastavio polemiku sa Veselinom Pejovićem
23. 12. 2021. u 07:39
AMERIČKI PLAN ZA CRNU GORU Iz URE poručuju: Novi premijer mogao bi biti Albanac?
21. 12. 2021. u 13:06
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (1)