FESTIVAL SVETLA NA SAVI: I ove godine tradicionalno
I ove godine u prestonici održaće se, sad već tradicionalni Kineski festival svetla.
Foto: Agencija Galetin
Pod specijalnim uslovima, bez svečanog otvaranja, poštujući sve epidemiološke mere, festival sugrađani mogu da posete od četvrtka 11. do 25.februara, na Sava Promenadi ispred Galerije Beograd. Ulaz za posetioce je besplatan, a lampioni će se paliti svakog dana u 17 časova.
Uz čarobnu instalaciju kineskih lampiona zvanično će se proslaviti Kineska Nova godina kod nas!
Preporučujemo
OSVOJILI PRVA TRI MESTA: Đaci škole "Drvo art" neprikosnoveni u izradi podnih lampi
09. 03. 2026. u 12:10
ISPOD CRTE 1.000 DECE: Liste čekanja za upis u obdaništa u Beogradu smanjena 10 puta
09. 03. 2026. u 10:44
IZMENE PREVOZA U BEOGRADU NA SKORO MESEC DANA ZBOG RADOVA: Evo koje se linije ukidaju
06. 03. 2026. u 17:11
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)