KAFIĆI ZATVORENI, ALI I KRCATI: Šokantne slike iz Beograda - pogledajte kako je danas izgledao centar grada! (FOTO)
SUNČAN decembarski dan izmamio je veliki broj Beograđana na prestoničke ulice, a mnogi su odlučili da sednu u neki od kafića, iako su oni zatvoreni!
Foto: Tanjug
Iako kafići zbog novih mera ne rade od petka u 17 sati do ponedeljka u pet ujutru, izgleda to nije predstavljalo problem za Boegrađane, koji su u baštama sedeli i pili pića koja su sami doneli.
Preporučujemo
SNIMAK IZ VIŠNjIČKE BANjE RAZBESNEO JAVNOST: "Ovo je izuzetno opasno..." (VIDEO)
13. 03. 2026. u 09:26
UMRLO VIŠE ŽENA: Statistika o preminulima u Beogradu, evo kada je smrtnost bila najveća
11. 03. 2026. u 12:11
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (17)