POŽAR U 27. MARTA: Posle evakuacije vraćaju se u zgrade gradske uprave i Poštanske štedionice

Marko Jelić

31. 07. 2020. u 10:31 >> 11:09

Zgrade u kojima su smešteni gradska uprava Beograda i Poštanska štedionica u ulici 27. marta evakuisane su zbog požara, a posle intervencije vatrogasaca, zaposleni i klijenti vraćaju se u ove objekte.

ПОЖАР У 27. МАРТА: После евакуације враћају се у зграде градске управе и Поштанске штедионице

Posle evakuacije, vraćaju se u zgradu / Foto M. Anđela

MUP je potvrdio da je u podrumskim prostorijama zadimio elektromotor.

Zgrade su bile evakuisane dok su izvođeni radovi na elektroinstalaciji.

Niko nije povređen, sve je brzo sanirano i u obe zgrade nastavlja se sa uobičajenim radom.

Posle evakuacije, vraćaju se u zgradu / Foto M. Anđela

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (1)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)