"SIĐI DO REKE" U BLOKU 44: Nastavlja se festival na teatru na Savi
OPŠTINA Novi Beograd organizuje prvi Street Art Festival na Teatru na Savi u bloku 44, pod sloganom "Siđi do reke", koji će Novobeograđanima ponuditi jedinstveni doživljaj klasične, džez i filmske muzike, kao i obrade najpoznatijih rok i pop numera. Ulaz je slobodan.
GO Novi Beograd
I danas, od 17.00 do 21.00, beogradski bendovi će ljubiteljima muzičke pružiti uživanje u spoju klasike i savremenosti, kao i u autorskim kompozicijama i obradi poznatih muzičkih dela.
Manifestacija će posetiocima ponuditi i propratni program namenjen deci, a najmlađi Novobeograđani imaće priliku da se oprobaju u likovnoj koloniji ispred štafelaja koji će biti postavljeni duž šetališta, kao i da prisustvuju kreativnim radionicama.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)