MAŠTA KROZ SLIKANJE: Dečja radionica na Novom Beogradu
PREDŠKOLCI i učenici osnovnih škola učestvovali su na prvoj besplatnoj likovnoj radionici organizovanoj u okviru "Novobeogradskog festivala kulture".
FOTO: Beo info
Deca su u punoj sali imala priliku da iskažu maštovitost i kreativnost kroz crtanje, vajanje, kao i pravljenje modela i kolaža. Time se na najbolji način uputila pozivnica za drugu likovnu radionicu koju opština Novi Beograd organizuje 23. februara.
Ove radionice vode magistri slikarstva Nataša Ivić i Lazar Tasić, a kreativni radovi učesnika radionica, biće izloženi 1. marta na humanitarnoj aukciji.
"Novobeogradski festival kulture" počeo je 1. februara predstavom "Peđolino, Ceca i deca". Organizator poziva roditelje i decu da do kraja meseca pogledaju
Preporučujemo
NOVA AUTOBUSKA LINIJA U BEOGRADU: Startuje sutra - evo kuda će voziti broj 80
15. 12. 2025. u 11:57
Obaveštenje o vanrednim aktivnostima JKP „Gradska čistoća“ za 15. decembar
15. 12. 2025. u 11:00
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)