OTKUD NOJ U OBRENOVCU? Egzotična životinja primećena u Grabovcu, a sada zbrinuta u Zoo vrtu
SLUŽBA komunalne zoohigijene ponovo se susrela sa nesvakidašnjim slučajem zbrinjavanja životinja. Ovog puta, JKP "Veterina Beograd" dobilo je prijavu o noju koji je zalutao iz nepoznatog pravca, a našao se u naselju Grabovac u gradskoj opštini Obrenovac.
beoinfo
Ovaj slučaj razlikovao se od situacija sa kojima se ekipe svakodnevno susreću, s obzirom na to da je bilo reči o jednoj od najbržih i najvećih ptica na svetu, koja je uz to i izuzetno plašljiva, te su zaposleni "Veterine Beograd" imali pred sobom poseban izazov.
- Uz mnogo strpljenja i zahvaljujući uigranosti ekipe u ovim situacijama i dobrom timskom radu, Služba komunalne zoohigijene uspešno je završila i ovaj, nimalo lak zadatak, a noj je zbrinut i trenutno se nalazi u Zoološkom vrtu grada Beograda - saopšteno je iz Javnog komunalnog preduzeća "Veterina Beograd".
Preporučujemo
IZMENE PREVOZA U BEOGRADU NA SKORO MESEC DANA ZBOG RADOVA: Evo koje se linije ukidaju
06. 03. 2026. u 17:11
"ZLATNA SIRENA" OD 9. MARTA: Počinju tradiconalne Dečije muzičke svečanosti
06. 03. 2026. u 12:09
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)