GRADE NOVI VRTIĆ U BARIČU: Biće mesta za 230 obrenovačkih mališana

Snježana Vidačković

04. 02. 2022. u 14:09

NA mestu nekadašnjeg vrtića "Kolibri" u obrenovačkom naselju Barič biće izgrađena nova i veća predškolska ustanova. U toku je rušenje starog objekta, a prema rečima nadležnih iz GO Obrenovac, u novom obdaništu biće mesta za 230 mališana.

ГРАДЕ НОВИ ВРТИЋ У БАРИЧУ: Биће места за 230 обреновачких малишана

GO OBRENOVAC

- Posle prelaska dece iz vrtića "Kolibri" u "Ružicu" u Belom Polju, zaključili smo da je potrebno izgraditi veći objekat od onog kog smo prvobitno planirali - kaže zamenik predsednika opštine Miloš Stanojević. - Zato smo na poslednjoj sednici skupštine opštine doneli odluku da se površina vrtića u Bariču poveća za 10 odsto. I prostor oko "Kolibrija" posle radova dobiće lepši izgled.

Prema njegovim rečima, sva stabla oko "Kolibrija" biće sačuvana, a novu predškolsku ustanovu grejaće kotao na gas.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

CRVENA ZVEZDA IDE U ZAGREB! Žreb je tako odlučio, sledi istorijsko gostovanje crveno-belih