OTVOREN BEOGRADSKI ŠOPEN FEST: Program traje do petka
INTERNACIONALNI "Beogradski Šopen fest", deseti po redu, koji se priređuje u čast velikog poljskog kompozitora Frederika Šopena, svečano je otvoren u Velikoj dvorani Kolarčeve zadužbine, programom koji nosi naziv "Dame sviraju Šopena".
Foto V. Danilov
Publici su se predstavile pijanistkinje Biljana Gorunović, Rita Kinka i Marija Đukić.
"Beogradski Šopen fest" trajaće do 15. oktobra. Koncerti će se u utorak održati u Svečanoj sali Skupštine grada. Nastupiće umetnik iz Poljske Jakub Njevjadomski u 18 sati, dok će se Arsen Čarkić iz Republike Srpske predstaviti u 19.30 časova.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)