Završena pauza za strelce: Povratak na vatrenu liniju

V.N.

11. 06. 2020. u 18:04

Biće to prvo takmičenje od Prvenstva Srbije održanog u Gornjem Milanovcu u martu, posle kojeg je korona paralisala sport gotovo u celom svetu

Завршена пауза за стрелце: Повратак на ватрену линију

Streljaštvo ilustracija Foto: SSS

PAUZA za srpske strelce, izazvana pandemijom, gotova je. Predstojećeg vikenda u Novom Sadu se održava prvo kolo Kupa SS Srbije MK oružjem za seniore i juniore, kao i vazdušnom puškom iz trostava za kadete.


Biće to prvo takmičenje od Prvenstva Srbije održanog u Gornjem Milanovcu u martu, posle kojeg je korona paralisala sport gotovo u celom svetu.


Za prvo kolo Kupa MK oružjem prijavljeno je oko 70 strelaca, među njima i gotovo svi seniorski i juniorski reprezentativci. Po novom kalendaru takmičenja SSS, usvojenom u maju, drugo kolo Kupa je 27. i 28. juna, treće 11. i 12. jula, a finale 25. i 26. jula.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije