Iz Đenove poručuju: Sampdorija će “pljuvati krv” u Novom Sadu
02. 08. 2015. u 15:30
Na osnovu treninga, vidim da je ekipa reagovala veoma dobro, uprkos visokom porazu. Igrači treniraju punim intezitetom i svi su veoma koncentrisani na revanš, kaže sportski direktor Sampdorije
Detalj sa meča Sampdorija i Vojvodina foto: Sajt FK Sampdorija
Sportski direktor Sampdorije Karlo Osti rekao je da će njegov tim u revanšu protiv Vojvodine u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope pokazati pravo lice.
Novosađani su u prvom duelu u Torinu ubedljivo savladali Sampdoriju (4:0) i praktično došli na korak do plej-ofa za plasman u Ligu Evrope.
"Na osnovu treninga, vidim da je ekipa reagovala veoma dobro, uprkos visokom porazu. Igrači treniraju punim intezitetom i svi su veoma koncentrisani na revanš. Nećemo previše da pričamo, želimo da radimo, a uveren sam da ovaj tim ima kvalitet i karakter", rekao je Osti za klupski kanal.
On je poručio da će u revanšu tim iz Đenove predstaviti u drugačijem svetlu u odnosu na prvi meč u Italiji.
"Videćete pravu Sampdoriju, čiji igrači "pljuju krv" i bore se za svaku loptu. Napustićemo teren natopljen znojem", zaključio je Osti.
Revanš utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Vojvodine i Sampdorije igra se u četvrtak od 21 sat na stadionu Karađorđe.