VUČIĆ PORUČIO GRAĐANIMA: Oni koji dođu i traže pare za SNS vas varaju
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić upozorio je večeras građane Srbije da ne nasedaju na priče onih koji im dolaze i traže pare navodno za Srpsku naprednu stranku, jer to, poručio je, nisu članovi te stranke, već kriminalci.
Foto: Printskrin RTS
"Upozoravam ljude u Srbiji da nikome ne daju pare za stranku, jer ti koji vam to kažu lažu vas. Naša stranka ima dovoljno novca, ne trošimo ga i ne bacmo, dobijamo ga redovnim putem zahvaljujući poslanicima u Narodnoj skupštini", rekao je Vučić gostujući na RTS-u.
SNS, istakao je, ima "ogroman novac" i nemamo na šta da ga trošimo, to uglavnom činimo na humanitarne stvari - poklone deci, crkvama i džamijama.
"Nemojte dozvoliti da vas lažu, čim dođu, traže vam pare i kažu da je za stranku, taj nije član stranke, taj je kriminalac", naveo je Vučić.
Dodao je da ga nije sramota da to otvoreno kaže narodu, jer to je istina.
Svako drugi bi vam ovakve stvari prećutao, poručio je predsednik.
Preporučujemo
TRENUTAK KAD JE SRBIJA ZANEMELA! Vučić se uhvatio za glavu nakon priznanja ove hrabre žene: Dođe mi da zajedno sa vama plačem!
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić se uhvatio za glavu nakon što mu je građanka Bora otkrila borbu za usvajanje deteta i probleme sa socijalnom pomoći, obećavši da će pokušati da učini sve što može da problem bude rešen.
20. 02. 2026. u 22:47
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POTPUNO GOLA: Objavljene nage fotke žene našeg slavnog folkera (FOTO)
ANA Jovanović, supruga popularnog pevača Peđe Jovanovića, ponovo je uspela da usija društvene mrežama provokativnim izdanjem sa egzotične destinacije.
21. 02. 2026. u 20:31
Komentari (13)