PREDSEDNIK O SUSRETU SA BAJDENOM: Vučić objavio kada bi mogao da se sretne sa novoizabranim predsednikom SAD
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučć prokomentarisao je večeras rezultate izbora u Sjedinjenim Američkim Državama.
Foto: Printscreen
Predsednik je rekao da veruje da će Džozefa Bajdena videti u prvoj polovini naredne godine i istakao da ima odlične odnose sa njim.
Međutim, dodao je i da, uprkos rezultatima izbora, on i dalje veruje da je za Srbiju bila bolja prethodna administracija.
- Verujem da ću Bajdena videti u prvoj polovini sledeće godine, na jednom bilateralnom sastanku. Ja sa Bajdenom imam odlične odnose, ali i dalje verujem da je za nas bolja bila prethodna administracija.
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (9)