GODIŠNJI ODMOR U SRBIJI: Entoni Godfri obilazi Pirot
AMBASADOR SAD Entoni Godfri odmor provodi u Srbiji.
Tviter
Delimično zbog epidemije virusa korona, ali i da bi, kako kaže, domaćina bolje upoznao. On je posetio gradonačelnika Pirota Vladana Vasića, koji mu je otkrio tajne pčelarstva, ali i poklonio "organski proizvod svog slatkog hobija".
Obišao je pećinsku crkvu Svetih Petra i Pavla, Slavinjsko grlo i Rosomačke lonce u kanjonu Rosomače i vodopad Tupavica u Dojkincima. Na turističkoj karti se našlo i penjanje na Staru planinu. Na društvenoj mreži "Tviter" objavio je i "pređene korake", a jednog dana ih je bilo čak 19.000.
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (1)