TERZIĆ ODGOVORIO PARANDILOVIĆU: Prošao istu školu u srbofobnim ambasadama, kao Pavle Grbović
MILOŠ Terzić, zamenik direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju, odgovorio je na svom nalogu na društvenoj mreži Iks, blokaderu Milošu Parandiloviću.
Foto: SNS
"Prolazi Parandilović istu školu koju je u srbofobnim ambasadama, već prošao Pavle Grbović. Zadatak im je isti- napad na one koji se suprostavljaju Kurtijevom velikoalbanskom teroru. Zato i pravi savez sa šiptarskim pacovima. Još mu samo Boban Bogdanović fali, i ekipa je na okupu", napisao je Terzić na svom nalogu na Iksu.
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)