VUČIĆ DOČEKAO BIN ZAJEDA AL NAHJANA: Čovek koji je svoj odnos prema Srbiji na delu pokazao u najtežim vremenima
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić dočekao je predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata Mohameda bin Zajeda al Nahjana, koji boravi u radnoj poseti Republici Srbiji.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- Prijateljstvo koje se dugo, strpljivo i iskreno gradi, ima postojane temelje u odanosti, uzajamnom poštovanju i poverenju.
Srbija ima takvog prijatelja, kojeg danas dočekujem sa ponosom i velikom zahvalnošću.
Predsednik UAE je jedan od najvećih svetskih lidera i čovek koji je svoj odnos prema Srbiji i našim građanima na delu pokazao u najtežim vremenima. Sa takvim prijateljem želimo da delimo budućnost u kojoj ćemo ostvariti viziju uspeha i napretka za koji se borimo.
Dobro nam došli, dragi prijatelju - objavio je Vučić na Instagramu.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
"NIJE BILO LAKO IZDRŽATI": Rađen progovorio o razlozima za razvod od Ane i najtežem periodu
VATERPOLISTA Nikola Rađen bio je u braku sa pevačicom Anom Kokić sa kojom ima dve ćerke, od koje se razveo nakon jedanaest godina ljubavi, a sada progovorio o teškom periodu.
05. 12. 2025. u 07:50
Komentari (27)