VETERANI I BAJKERI POZDRAVILI GRAĐANE KOSJERIĆA
DANAS su uoči ponovljenih izbora u Kosjeriću srdačno i aplauzom dočekani ratni veterani. Okupili su se u centru Kosjerića i poručili da su tu da podrže vlast, kao i da je u ovoj situaciji najznačajnije da postoji mir i sloga, kako u ovoj opštini, tako i u celoj Srbiji.
Foto: Novosti
“Želimo da pokažemo da Srbija treba da bude jedinstvena i da sve prođe bez problema. Ako smo mi doprineli da tome da bude sloge i mira, srećni smo zbog toga”, rekao je komandant JSO Rajo Božović.
U Kojerić su ubrzo nakon ratnih veterana stigli i bajkeri, koji takođe došli da podrže ovu opštinu.
Foto: Novosti
Za razliku od nasilničke bande motorista, koji su zastrašivali građane Kosjerića i meštane lokalnih sela, ovi bajkeri su gospodski prodefilovali centrom grada i pozdravili građane.
“Bajkeri Srbije su došli da podrže Kosjerić. Srbija ne sme i neće da stane. Kosjerić je slobodan”, rekao je jedan od bajkera.
Foto: Novosti
Ovo je pokazatelj da na miran i pristojan način može da se pruži podrška, a ne nemirima i zastrašivanjem građana, kao što su to činili antisrpski veterani i bajkeri na prethodnim izborima u Kosjeriću, koji su se održali 8. juna. I sve to pod izgovorom da “žele da spasu” meštane Kosjerića i okolnih sela.
Preporučujemo
VUČIĆ U KINI: Predsednik obišao Muzej u Šangaju; U toku sastanci sa predstavnicima važnih kompanija (FOTO/VIDEO)
28. 05. 2026. u 02:55 >> 08:51
PREDSEDNIK SUMIRAO DOSADAŠNjE UTISKE POSETE: Impresioniran sam, preplavljen emocijama
28. 05. 2026. u 07:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)