POSEBNO UPUTSTVO TUŽILAŠTVU ZA VTK: Stefanović ponovo naredio da se krivično goni za osoba koja je ugrozila Anu Brnabić
GLAVNI tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Nenad Srefanović ponovo je morao da izda obavezno uputstvo Posedbnom tužiocu za visokotehnološki kriminal kako bi naložio hapšenje i procesuiranje osobe koja je na društvenoj mreži "X" (Iks) objavila broj mobilnog telefona predsednice Skupštine Ane Brnabić uz neprimereni sadržaj !
Foto: Tužilaštvo
Iako je, kako saznajemo, Boris Majlat najpre odbio da krivično goni osobu koja je svojm objavom ugrozila sigurnost Ane Brnabić, on je nakon naredbe svog šefa Stefanovića promenio odluku.
Nadamo se da će svi kriminalci koji ugrožavaju bezbednost predstavnika države završiti iza rešetaka, jer njihova bezobzironost prevazilazi sve granice i ugrožava privatnost i lični integritet ljudi koji vode Srbiju !
Preporučujemo
OSUDITE OVAKVE GADOSTI BRNABIĆ: Nijedna žena ne bi smela da bude izložena ovako nečemu
15. 04. 2025. u 20:58
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (15)