EMOTIVNO! Video koji nijednog Srbina neće ostaviti ravnodušnim: Srbi koji pešače za Beograd i scena koja slama srca (VIDEO)
07. 04. 2025. u 09:13 >> 09:13
Dok se promrzli zbog snega i mećave koja ih je sačekala na putu, probijaju do Beograda, Srbi sa Kosmeta nisu odustali u nameri da dođu do prestonice, kako bi na skupu, koji će biti održan od 11. do 13. pružili podršku predsedniku Vučiću.
Ponos srpske duše – Video je pravi prikaz snage srpskog naroda, sposobnosti da se prevaziđu sve prepreke i da se krene ka boljoj budućnosti.
Samo napred braco Srbi, pokažite kako se bori za Srbiju. Srećan Vam put.
Svaka cast za ove divne, hrabre ljude!!! Braca nasa,pravi Srbi.
Ovo je stvarno prelepo i veoma emotivno,svaka cast ovim ljudima
Ovakva podrška Aleksandru Vučiću je za svaku pohvalu.
Povezane vesti
PREŠLI VIŠE OD 200 KILOMETARA PUTA: Srbi sa KiM koji pešače na skup protiv blokada u NS krenuli iz Lipovice ka Beogradu
SRBI sa Kosova i Metohije, koji već osmi dan pešače ka Novom Sadu na veliki narodni skup protiv blokada, krenuli su danas iz Lipovice ka Beogradu, gde bi trebalo oko 17.00 časova da stignu ispred Doma Narodne skupštine.
05. 11. 2025. u 12:16
PEŠAČE SA OSMESIMA UPRKOS KIŠI I VETRU: Srbi sa KiM nastavljaju svoj put ka Novom Sadu (FOTO)
UPRKOS kiši i vetru, Srbi sa KiM nastavljaju svoj put ka Novom Sadu i pešače sa osmesima i u dobrom duhu što se može videti i na fotografijama.
03. 11. 2025. u 15:46
PEŠACI SA KOSOVA I METOHIJE STIGLI U MRČAJEVCE: Meštani im izneli osveženje, a tradicionalno ih je dočekala i baka Rada (FOTO)
SRBI sa Kosova koji treći dan pešače ka Novom Sadu nastavili su jutros svoj put iz Kraljeva, uz podršku meštana okolnih sela koji su im se priključili. Oni su stigli u Mrčajevce, a na putu od Kraljeva do Preljine pozdravljali su ih lokalni meštani, a mnogi su izneli osveženje za heroje sa Kosova.
31. 10. 2025. u 14:46
GRUPA BROJČANO RASTE IZ DANA U DAN: Srbi sa Kosova i Metohije koji pešače ka Novom Sadu nastavili jutros svoj put iz Kraljeva (FOTO)
PEŠACI sa Kosova i Metohije koji idu ka Novom Sadu nastavili su jutros svoj put iz Kraljeva, a priključili su im se i meštani okolnih mesta, među kojima i jedna gospođa koja je želela da nosi srpsku trobojku i pruži im na ovaj način dodatnu podršku i podstrek.
31. 10. 2025. u 10:27
ORI SE "JA SAM MOMČE SA KOSOVA": Pešacima sa Kosova i Metohije pridružili se i meštani Raške i Kraljeva u koloni (FOTO/VIDEO)
GRUPA Srba sa Kosova i Metohije koji pešače ka Novom Sadu, jutros je posle zasluženog odmora, nastavila svoj put, a u koloni su im se pridružili i meštani Raške i Kraljeva koji će s njima preći kilometre ka krajnjem odredištu.
30. 10. 2025. u 09:51
Najnovije iz rubrike
PROFESOR ANTIĆ OŠTRO O BLOKADERIMA: Ako ovako nastave... (VIDEO)
PROFESOR Filozofskog fakulteta Čedomir Antić uputio je oštru kritiku blokaderskom pokretu, upozorivši da retorika kojom se služe opasno klizi ka istorijskim obrascima najmračnijih režima 20. veka.
05. 12. 2025. u 08:41
"NAPUSTI POLITIKU JUČE" Piper: Poslušajte velikog "legalistu" Miloša Jovanovića
NOVINAR Uroš Piper poručio je predsedniku Nove demokratske stranke Srbije Milošu Jovanoviću da napusti politiku,
05. 12. 2025. u 08:33
"OPET NAPADAJU BUGARI SA LEĐA..." Zahuktava se sukob između Ivana Ivanovića i Slobodana Georgieva - Uvrede samo pršte
RAT među blokaderima poslednjih dana potresa blokaderske medije i društvene mreže, a u njihovim redovima više se gotovo i ne zna ko na koga udara.
05. 12. 2025. u 07:41
"PRESEDAN KOJI IZUZETNO ZABRINJAVA" Ministar Đurić o sramnoj presudi Andrijani Nešić
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić osudio je sramnu presudu upućenu urednici "Novosti" Andrijani Nešić.
05. 12. 2025. u 07:33
"MEDIJIMA TREBA DATI SLOBODU" Prof. Vladan Petrov o skandaloznoj presudi urednici "Novosti" Andrijani Nešić
PROF. dr Vladan Petrov i politički filozof Dragoljub Kojčić komentarisali su u jutarnjem programu Kurir televizije sramnu odluku Prvog osnovnog suda da se urednici portala Novosti Andrijani Nešić zabrani obavljanje funkcije glavnog urednika na godinu dana i izrekne kazna od 450.000 dinara.
05. 12. 2025. u 07:22
Komentari (7)